Poznaj nasze pomysły

Projekt pokoju chłopca – Opole

pokój ucznia

Pokój dla przyszłego ucznia pierwszej klasy. Przestrzeń została podzielona na trzy strefy funkcjonalne przeznaczone do: nauki, zabawy oraz snu. Aranżacja obrazuje zainteresowania małego chłopca- zwierzaki w każdej postaci zaczynając od tapety z motywem misia poprzez uchwyty ozdobne na szafie, kończąc na obrazkach. Duży pokój pozwolił na umieszczenie biurka przy oknie- naturalnym oświetleniu. Odpowiednie oświetlenie miejsca nauki nie będzie dodatkowo męczyć ucznia. Na ścianie oraz froncie szafy została wprowadzona farba tablicowa, ciekawa alternatywa do zwykłej tablicy kredowej.  

Projekt łazienki – Katowice

Łazienka zielona, roślinność, zieleń

Zielona łazienka łącząca motyw roślinny z tradycyjną bielą tworzą klimat w eleganckim  wydaniu. W łazience została stworzona przestrzeń prysznicową w istniejącej wnęce. Drzwi prysznicowe przesuwne wykończone czarnym laminatem.  Czarny kolor jest obecnie zdecydowanym liderem na rynku wyposażenia wnętrz łazienkowych. Nablatowa umywalka została umieszczona na drewnianym blacie, który ociepla wnętrze.Rośliny zawieszone w nowoczesnych donicach dają tlen, nawilżają i oczyszczają powietrze, koją stres i poprawiają nastrój. Domowa oaza spokoju we własnym wnętrzu, czy potrzeba czegoś więcej?

PROJEKT KAWALERKI – KATOWICE

projekt kawalerki KWKONCEPT

Pierwsza wersja projektu kawalerki. Inwestorka w pierwszych rozmowach zdefiniowała swoje oczekiwania co do mieszkania: ma być jasno, minimalistycznie oraz maksymalne wykorzystanie powierzchni 32m². Pierwsza wersja odzwierciedla oczekiwania naszej klientki, ale poczekajcie na następne nietypowe wersje. Opcja 1 utrzymana jest w klimacie minimalistycznym. Salon z aneksem kuchennym został optycznie powiększony dzięki lustrzanym frontom, które tworzą jedną płaszczyznę pięknie rozpraszającą światło. Inwestorce zależało na wydzieleniu sypialni, która została umieszczona w miejscu pierwotnej kuchni. Mała powierzchnia pozwoliła nam na umieszczenie łóżka oraz szafy z lustrzanymi drzwiami. Wąskie, półtorej metrowe pomieszczenie, w którym znajduje się łazienka wymagało przede wszystkim zaplanowania funkcji w taki sposób, aby korzystanie z wnętrza było komfortowe. Tuz obok drzwi przewidziano kabinę prysznicową w stylu loftowym. Całość utrzymana w jasnych kolorach bieli z akcentem na wykończenie ściany gresowymi płytami wielkoformatowymi zaprojektowanymi przez Macieja Zienia.

METAMORFOZA KUCHNI O POWIERZCHNI 12 M² W OPOLU

Metamorfoza kuchni - zdjęcia przed jak i po

Przedstawiamy Państwu metamorfozę kuchni, którą zajęliśmy się kompleksowo. Często zastanawiacie się jak wygląda różnica między projektem a realizacją pomieszczenia? Tutaj macie przykład doskonałej współpracy między inwestorem a architektem zakończona odzwierciedleniem projektu w 90%. Pamiętajcie, że wybierając projekt kompleksowy jesteśmy z Wami na każdym etapie prac. Oszczędzacie w ten sposób swój czas, pieniądze i zszargane nerwy.

PROJEKT POKOJU NASTOLATKI – OPOLE

Projekt pokoju dla nastolatki

Oczekiwania naszej inwestorki: stworzenie przestrzeni gdzie znajdzie się miejsce do nauki, spania oraz przechowywania drobiazgów na powierzchni 9m². To wszystko w towarzystwie ukochanego różu nastolatki. Zaproponowaliśmy wygodne łóżko Hermes z możliwością przechowywania rzeczy we wbudowanych szufladach. Ściana za łóżkiem ozdobiona została tapetą z motywem kwiatów japońskiej wiśni. Strefa nauki- duże biurko wraz z regałami na przechowywanie książek. Nad biurkiem metalowa czarna mapa świata wybijająca się na białej ścianie.

PROJEKT KUCHNI – OPOLE

projekt kuchni Opole

Kuchnia została zaprojektowana zgodnie z oczekiwaniami klientów: miało być praktycznie, przytulnie i pięknie. Drewniane meble w białym wybarwieniu z delikatnym frezowaniem i drewnianym blatem to kwintesencja tradycyjnej estetyki. Płytki typu patchwork są odważnym rozwiązaniem. Dopełnieniem całości są hokery w kolorze czerwonym- spadek po wcześniejszych właścicielach, które zostaną odnowione i pięknie będą uzupełniać kuchnię.

Przewiń do góry