O pracowni

KWKONCEPT to pracownia architektoniczna, która powstała
z pasji do tworzenia wnętrz.

Dziedzina, w której poszczycić się możemy szczególnymi osiągnięciami, wiedzą oraz doświadczeniem to przede wszystkim projektowanie i aranżacja wnętrz prywatnych. Dla nas projektowanie wnętrz to w głównej mierze pasja, a umiejętności z nią związane nieprzerwanie doskonalimy. Każde zlecenie jest dla nas nowym wyzwaniem. Wnętrza, które tworzy pracownia są połączeniem dobrego smaku, wyrafinowania oraz wysokiej jakości. Projekty są ściśle dopasowane do potrzeb, wymagań i możliwości finansowych zleceniodawcy. Dzięki otwarciu na dialog i w trosce o klienta tworzone wnętrza są funkcjonalne i gustowne. Działania podejmujemy głównie na terenie województwa opolskiego i śląskiego. Prowadzimy również projekty on-line. Pozwala to na projektowanie wnętrz w Polsce jak i za granicą.

Dla stworzenia idealnego projektu wnętrza, współpracujemy z branżystami z różnych dziedzin. Taka współpraca daje pewność realizacji projektu zgodnie z wybranymi materiałami, wyposażeniem ustalonymi na etapie koncepcyjnym.

Od 2018 roku tworzymy indywidualne i oryginalne projekty wnętrz m.in. w Opolu, Gliwicach, Katowicach, dopasowane do potrzeb i oczekiwań Inwestora. Usługa architekta jest dla każdego, kto ceni sobie swój czas, pieniądze oraz nerwy. Pomagamy Inwestorom przejść przez proces decyzji jak ma wyglądać wnętrze, jakie zastosować rozwiązania, a otrzymana dokumentacja techniczna pozwoli na uniknięcie wielu pytań od wykonawcy czy błędów przy realizacji projektu. Dodatkowo prowadzimy również nadzory nad pracami wykończeniowymi na terenie woj. opolskiego. W swojej pracy na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie Inwestora. Spełnienie marzeń Inwestorów o pięknym wnętrzu jest na wyciągnięcie ręki, przy wsparciu pracowni KWKONCEPT.

 

mgr inż. arch. Katarzyna Witoń

Skontaktuj się z nami