Etapy współpracy

01

Zbieranie informacji

Przed przystąpieniem do pierwszego etapu prac dążymy do jak najlepszego poznania Twoich oczekiwań i gustów. Dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalną ankietę pozwalającą na dokładną analizę potrzeb funkcjonalnych i upodobań estetycznych. Niezmiernie przydatne są dla nas Twoje inspiracje – zdjęcia, rysunki, filmiki, które pokazują, co Ci się podoba lub co zupełnie nie jest w Twoim guście. Poprzez dokładną analizę uzyskujemy wytyczne potrzebne do rozpoczęcia prac projektowych.

02

Praca koncepcyjna

Na pierwszym etapie prac przygotowujemy 2-3 koncepcje układu funkcjonalnego projektowanego wnętrza. Na bazie przedstawionych propozycji oraz otrzymanych uwag powstają kolejne korekty i finalnie ostateczny układ funkcjonalny wnętrza. Jego akceptacja pozwala na przejście do etapu przygotowania poglądowych wizualizacji komputerowych.

 

W oparciu o Twoje oczekiwania odnośnie stylu i charakteru projektowanego wnętrza budujemy trójwymiarowy model całego lokalu. W efekcie powstaje wizualizacja oparta o dopasowany do Twoich potrzeb układ funkcjonalny, „ubrane” w bryły, kolory, elementy wyposażenia i materiały.

 

Każdy etap prac i każda korekta są przesyłane mailowo i omawiane w trakcie spotkań w pracowni lub w oparciu o komunikację na odległość. Dobór i prezentacja proponowanych materiałów wykończeniowych, przebiega równocześnie z pracami nad wizualizacjami lub następuje bezpośrednio po akceptacji ich finalnej wersji.

03

Dokumentacja techniczna

Na bazie opracowanej wcześniej i zaakceptowanej przez Ciebie części wizualnej przygotowujemy dokumentacje techniczną zawierającą niezbędne rysunki dla wykonawców wraz z rozrysowanymi detalami projektowanych mebli i pozostałych elementów wykonywanych na indywidualne zamówienie. Następnie opracowujemy zestawienie materiałów i produktów, w którym wyszczególniamy rodzaj, nazwę producenta, ilość. Przeciętny czas przygotowania gotowej dokumentacji projektowej od momentu akceptacji finalnej koncepcji wynosi około 2-3 tygodni.

04

Nadzór nad realizacją

To dodatkowa opcja, dzięki której masz pewność, że projekt zostanie zrealizowany zgodnie z założeniami. Kontrolujemy jakość i postęp wykonywanych prac oraz wyjaśniamy wszelkie pojawiające się w ich trakcie wątpliwości.

 

Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt